Usługi

TŁUMACZENIA MARKETINGOWE I STRON WWW

Niemieckojęzyczni klienci stanowią najbardziej wymagającą klientelę na świecie. Tłumaczenie skierowanych do nich materiałów marketingowych jest wbrew pozorom bardzo odpowiedzialnym zadaniem i winno być traktowane z należytą powagą, bo jakość tłumaczonego tekstu w znacznej mierze zadecyduje o tym, czy Państwa oferta będzie atrakcyjna i wiarygodna w oczach potencjalnych klientów.

Jak Państwa firma może zyskać na naszych tłumaczeniach marketingowych?

  • tłumaczenie będzie brzmiało naturalnie i przekonująco
  • uwzględnimy uwarunkowania kulturowe, aby Państwa oferta była zrozumiała dla klientów
  • wykorzystamy naszą wiedzę o specyfice i oczekiwaniach odbiorców niemieckojęzycznych, aby Państwa firma zyskała wśród nich nowe grono klientów

Dajemy gwarancję, że:

Tłumaczenie będzie bezbłędne pod względem językowym

Jesteśmy przekonani, że poprawność stylistyczna, gramatyczna i ortograficzna tekstu w dużym stopniu wpływa na odbiór firmy przez klientów lub partnerów biznesowych. Żadna firma nie może sobie pozwolić na dezawuowanie powagi swojego wizerunku przez amatorskie tłumaczenia, często pełne błędów i usterek językowych. Jako pasjonaci poprawnej polszczyzny i niemczyzny ręczymy za wysoką jakość lingwistyczną naszych tłumaczeń.

Tłumaczenie będzie idealnie skrojone pod docelowego odbiorcę

Ne wszystko, co brzmi dobrze i przekonująco w języku polskim, przemówi także do odbiorcy niemieckojęzycznego - i odwrotnie. Tłumacz musi czasem wykazać się inwencją i dogłębną znajomością kultury danego kraju, aby stworzyć takie tłumaczenie, które z jednej strony odda zamysł oryginału, a z drugiej zabrzmi sugestywnie i zachęcająco dla grupy docelowej. Niekiedy wymaga to pewnej ingerencji tłumacza w tekst źródłowy, jednak zawsze w granicach akceptowalnych dla Klienta zlecającego tłumaczenie. W takich przypadkach chętnie skonsultujemy uprzednio z Państwem nasze propozycje i umotywujemy je.

Tłumaczymy m.in.:

  • strony internetowe
  • ulotki, broszury i foldery
  • kampanie marketingowe
  • maile i newslettery
  • prezentacje multimedialne
  • ... wszystkie inne materiały promocyjne, których tłumaczenia Państwo sobie zażyczą!

Tekst do bezpłatnej, niezobowiązującej wyceny tłumaczenia mogą Państwo przesłać mailem na adres biuro@js-tlumaczenia.pl lub skorzystać z formularza wyceny widocznego po prawej stronie. Niezwłocznie się z Państwem skontaktujemy!

Jeśli mają Państwo pytania, z przyjemnością na nie odpowiemy pod numerem 667 762 993, mailowo pod adresem biuro@js-tlumaczenia.pl lub za pomocą formularza wiadomości.

Zapraszamy do współpracy!

Joanna Szajda - Tłumacz przysięgły języka niemieckiego
wpisana na listę tłumaczy przysięgłych prowadzoną
przez Ministra Sprawiedliwości pod numerem TP/167/14
Regulamin

Wykonało avangardo.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
Darmowa wycena tłumaczenia

Wprowadź imię i nazwisko

Wprowadź poprawny e-mail

CONTACT_ALERT_TYPE1

CONTACT_ALERT_termin

Wprowadź treść wiadomości

Załącz plik w odpowiednim formacie (niedozwolone są HTML, PHP i pliki powyżej 10MB)

Wyślij plikPrzeglądaj

* - pola obowiązkowe

Wyślij formularz