Usługi

PRECYZYJNE TŁUMACZENIA HANDLOWE I FINANSOWE POLSKO-NIEMIECKIE I NIEMIECKO-POLSKIE

Dokumenty i teksty z sektora gospodarki i handlu stanowią szczególnie wrażliwy do tłumaczenia materiał. Wymagają od tłumacza dobrego rozeznania w specjalistycznej terminologii branżowej w obu językach. Jednakże to jeszcze nie wszystko: tłumacz musi cechować się wyjątkową czujnością i skrupulatnością, tak ważnymi w kontakcie z dokumentami zawierającymi ważne dane liczbowe.

 • precyzja w tłumaczeniu ważnych dokumentów handlowych
 • poufność i bezpieczeństwo dokumentacji
 • właściwa terminologia branżowa gwarantuje przekład godny zaufania

Oferujemy specjalistyczne tłumaczenia dokumentów handlowych i finansowych, takich jak:

 • sprawozdania i raporty finansowe
 • umowy
 • zeznania podatkowe
 • biznesplany
 • bilanse
 • dokumenty założycielskie spółek
 • rachunki zysków i strat
 • tłumaczenia ustne spotkań i negocjacji biznesowych
 • ? i wiele innych, w zależności od Państwa potrzeb!

Dlaczego warto zaufać naszym tłumaczeniom w zakresie handlu i finansów? Oto 3 najważniejsze powody:

 1. Dobra znajomość terminologii branżowej + precyzja
  Zlecając nam tłumaczenie mogą być Państwo spokojni, że wykona je dyplomowany tłumacz dysponujący niezbędną wiedzą w zakresie specjalistycznej leksyki branżowej jak również - co nie mniej istotne - wyróżniający się ponadprzeciętną dbałością o szczegóły i uważnością w stosunku do dokumentów obfitujących w cyfry i liczby.
 2. Weryfikacja tłumaczenia przez specjalistę
  Ufamy naszej kompetencji, a jej nieodzownym elementem jest także świadomość własnych ograniczeń. Dlatego w razie jakichkolwiek wątpliwości korzystamy z pomocy eksperta z dziedziny finansów i ekonomii, aby mogli mieć Państwo pewność, że otrzymują bezbłędny i godny zaufania przekład.
 3. Bezwględna poufność i bezpieczeństwo dokumentacji
  Bezpieczeństwo i poufność powierzonych nam przez Klienta informacji i danych jest dla nas sprawą fundamentalną. Bez wyjątku wszystkie informacje, fakty i okoliczności, z którymi tłumacz zapoznaje się w związku z wykonywanym tłumaczeniem pisemnym lub ustnym, są przez nas traktowane jako poufne. Dbamy też o zachowanie wysokich standardów bezpieczeństwa przy przechowywaniu i archiwizacji dokumentów i ich tłumaczeń. Starannie chronimy je przed utratą, zniszczeniem lub dostępem ze strony osób nieuprawnionych. Bez Państwa zgody nie przekazujemy żadnych danych osobom trzecim, a zatem mają Państwo całkowitą kontrolę nad obiegiem swojej wewnętrznej dokumentacji i informacji prywatnych.

       Na życzenie Klienta podpisujemy umowę o poufności.

Zaufajcie Państwo wysokiej jakości naszych usług - tekst do bezpłatnej, niezobowiązującej wyceny tłumaczenia mogą Państwo przesłać mailem na adres biuro@js-tlumaczenia.pl lub skorzystać z formularza wyceny widocznego po prawej stronie. Niezwłocznie się z Państwem skontaktujemy!

Czy mają Państwo pytania? Z przyjemnością na nie odpowiemy - prosimy dzwonić pod numer 667 762 993, pisać na adres biuro@js-tlumaczenia.pl lub skorzystać z  formularza wiadomości.

Zapraszamy!

Joanna Szajda - Tłumacz przysięgły języka niemieckiego
wpisana na listę tłumaczy przysięgłych prowadzoną
przez Ministra Sprawiedliwości pod numerem TP/167/14
Regulamin

Wykonało avangardo.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
Darmowa wycena tłumaczenia

Wprowadź imię i nazwisko

Wprowadź poprawny e-mail

CONTACT_ALERT_TYPE1

CONTACT_ALERT_termin

Wprowadź treść wiadomości

Załącz plik w odpowiednim formacie (niedozwolone są HTML, PHP i pliki powyżej 10MB)

Wyślij plikPrzeglądaj

* - pola obowiązkowe

Wyślij formularz