Usługi

PROFESJONALNE TŁUMACZENIA PISEMNE POLSKO-NIEMIECKIE I NIEMIECKO-POLSKIE

Tłumaczenia pisemne to wyjątkowo precyzyjny probierz kompetencji językowej - tekst pisany weryfikuje bowiem takie jej elementy jak znajomość fachowej leksyki, reguł poprawnej pisowni, gramatyki i ortografii, a także prędko demaskuje wszelkie niedoskonałości stylu. Dlatego do każdego tekstu podchodzimy z najwyższą starannością, aby dostarczyć Państwu tłumaczenie najwyższej próby.

Dlaczego warto zlecić nam swoje tłumaczenia?

 • tłumaczenia bezbłędne językowo dbają o markę Państwa firmy

 • duża oszczędność na tłumaczeniach dzięki proporcjonalnemu przelicznikowi, bez zaokrąglania stron w górę

 • punktualność - zlecenia gotowe nawet przed czasem!

 • całkowita poufność wobec wszelkich danych i informacji

Chcą Państwo wiedzieć więcej? Oto 6 powodów, dla których mają Państwo gwarancję otrzymania w naszym biurze tłumaczenia pisemnego bardzo dobrej jakości:

 1. Wysoki poziom tłumaczeń pod względem językowym
  Stale mamy na uwadze fakt, że poziom wykonanych przez nas tłumaczeń rzutuje na wizerunek Państwa firmy, kancelarii i naszych Klientów indywidualnych, dlatego dbamy o to, aby nasze tłumaczenia wyróżniały się znakomitą jakością pod względem gramatycznym, stylistycznym i ortograficznym.
 2. Uczciwe i przystępne ceny
  Nasz cennik jest zrozumiały i przejrzysty, nie zawiera żadnych ukrytych ani sztucznie zawyżanych kosztów. W przypadku tłumaczeń zwykłych (nieuwierzytelnionych) nie praktykujemy powszechnego na rynku tłumaczeń zwyczaju naliczania stawek całkowitych za tzw. "każdą kolejną rozpoczętą stronę", nasi Klienci płacą zatem proporcjonalnie za faktyczną ilość przetłumaczonego tekstu, bez zaokrąglania go w górę, a to przekłada się na znaczne oszczędności finansowe, nawet przy niewielkich zleceniach.
 3. Bezwzględna terminowość
  Przetłumaczony tekst otrzymają Państwo zawsze na czas i z bezwarunkowym zachowaniem uzgodnionego terminu. Punktualność wobec Klientów jest w naszym biurze zasadą bezdyskusyjną. Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw Państwa oczekiwaniom co do terminu dostarczenia tłumaczenia, a większość zleceń udaje nam się wykonać nawet przed jego upływem.
 4. Poufność, ochrona i bezpieczeństwo danych
  Bezpieczeństwo i poufność Państwa danych i powierzonych nam informacji należy do naszych priorytetów i jest naszym obowiązkiem ustawowym, dlatego gwarantujemy zachowanie absolutnej dyskrecji i ostrożności w odniesieniu do przekazanych nam dokumentów i ich tłumaczeń. Ich przechowywanie i archiwizacja odbywa się z zachowaniem należytych reguł bezpieczeństwa fizycznego i informatycznego. Starannie chronimy je przed utratą, zniszczeniem lub dostępem ze strony osób nieuprawnionych. Bez Państwa zgody nie przekazujemy żadnych danych osobom trzecim, a zatem mają Państwo całkowitą kontrolę nad obiegiem swojej wewnętrznej dokumentacji i informacji prywatnych.
  Na życzenie Klienta podpisujemy umowę o poufności.
 5. Poprawna terminologia branżowa
  W przypadku tłumaczeń specjalistycznych troszczymy się o zachowanie spójności i poprawności terminologicznej, a w razie jakichkolwiek wątpliwości natury merytorycznej przeprowadzamy konsultacje ze specjalistą w danej dziedzinie (Klient nie ponosi za nie dodatkowych kosztów), tak aby mieli Państwo pewność, że otrzymują godny zaufania i rzetelny przekład.
 6. Gotowe tłumaczenie zachowuje układ graficzny oryginalnego tekstu i jest dostarczane we wskazanym przez Klienta formacie. Ponadto tłumaczenia w formie drukowanej podawane są w estetycznej i eleganckiej oprawie.

Zaufajcie Państwo wysokiej jakości naszych usług - tekst do bezpłatnej, niezobowiązującej wyceny tłumaczenia mogą Państwo przesłać mailem na adres biuro@js-tlumaczenia.pl lub skorzystać z formularza wyceny widocznego po prawej stronie. Niezwłocznie się z Państwem skontaktujemy!

Jeśli mają Państwo pytania, chętnie na nie odpowiemy - prosimy dzwonić pod numer 667 762 993, pisać na adres biuro@js-tlumaczenia.pl lub skorzystać z formularza wiadomości.

Zapraszamy!

Joanna Szajda - Tłumacz przysięgły języka niemieckiego
wpisana na listę tłumaczy przysięgłych prowadzoną
przez Ministra Sprawiedliwości pod numerem TP/167/14
Regulamin

Wykonało avangardo.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
Darmowa wycena tłumaczenia

Wprowadź imię i nazwisko

Wprowadź poprawny e-mail

CONTACT_ALERT_TYPE1

CONTACT_ALERT_termin

Wprowadź treść wiadomości

Załącz plik w odpowiednim formacie (niedozwolone są HTML, PHP i pliki powyżej 10MB)

Wyślij plikPrzeglądaj

* - pola obowiązkowe

Wyślij formularz