Usługi

TŁUMACZENIA PRZYSIĘGŁE POLSKO-NIEMIECKIE I NIEMIECKO-POLSKIE - ONLINE I TRADYCYJNE

Wszystkie tłumaczenia - przysięgłe i zwykłe - są dostępne w formie online. Bez wychodzenia z domu i bez konieczności dostarczenia i odbioru dokumentów osobiście - wystarczy skan lub czytelne zdjęcie z telefonu.

Prześlij skany (preferowane) lub czytelne zdjęcia dokumentów na adres biuro@js-tlumaczenia.pl albo przez WhatsApp na numer 667 762 993. Niezwłocznie prześlemy Państwu bezpłatną i niezobowiązującą wycenę!

Jeśli mają Państwo pytania, chętnie na nie odpowiemy - prosimy dzwonić pod numer 667 762 993, pisać na adres biuro@js-tlumaczenia.pl lub skorzystać z formularza wiadomości.

Tłumaczenia przysięgłe są wysyłane w następującej formie:

 • jako skany

 • jako tłumaczenia poświadczone kwalifikowanym podpisem elektronicznym

 • dodatkowo pocztą lub kurierem (jeśli potrzebują Państwo tłumaczeń także w formie tradycyjnej, czyli "na papierze")

Chcą Państwo wiedzieć więcej? Oto 6 powodów, dla których mają Państwo gwarancję otrzymania u nas tłumaczenia bardzo dobrej jakości:

 1. Wysoki poziom tłumaczeń pod względem językowym
  Stale mamy na uwadze fakt, że poziom wykonanych przez nas tłumaczeń ma duży wpływ na załatwiane przez Państwa sprawy, dlatego dbamy o to, aby nasze tłumaczenia wyróżniały się doskonałą jakością pod względem gramatycznym, stylistycznym i ortograficznym.
 2. Uczciwe i przystępne ceny
  Nasz cennik jest zrozumiały i przejrzysty, nie zawiera żadnych ukrytych ani sztucznie zawyżanych kosztów. W przypadku tłumaczeń zwykłych (nieuwierzytelnionych) nie praktykujemy powszechnego na rynku tłumaczeń zwyczaju naliczania stawek całkowitych za tzw. "każdą kolejną rozpoczętą stronę", nasi Klienci płacą zatem proporcjonalnie za faktyczną ilość przetłumaczonego tekstu, bez zaokrąglania go w górę, a to przekłada się na znaczne oszczędności finansowe, nawet przy niewielkich zleceniach.
 3. Terminowość
  Przetłumaczony tekst otrzymają Państwo na czas i z zachowaniem uzgodnionego terminu. Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw Państwa oczekiwaniom co do terminu dostarczenia tłumaczenia, a większość zleceń udaje nam się wykonać nawet przed jego upływem.
 4. Poufność, ochrona i bezpieczeństwo danych
  Bezpieczeństwo i poufność Państwa danych i powierzonych nam informacji należy do naszych priorytetów i jest naszym obowiązkiem ustawowym, dlatego gwarantujemy zachowanie całkowitej dyskrecji i ostrożności w odniesieniu do przekazanych nam dokumentów i ich tłumaczeń. Ich przechowywanie i archiwizacja odbywa się z zachowaniem reguł bezpieczeństwa fizycznego i informatycznego. Nie przekazujemy Państwa dokumentów osobom trzecim, w tym podzleceniodawcom. Na życzenie Klienta podpisujemy umowę o poufności.
 5. Poprawna terminologia branżowa
  W przypadku tłumaczeń specjalistycznych troszczymy się o zachowanie spójności i poprawności terminologicznej, a w razie jakichkolwiek wątpliwości merytorycznych przeprowadzamy konsultacje ze specjalistą w danej dziedzinie (Klient nie ponosi za nie dodatkowych kosztów), tak aby mieli Państwo pewność, że otrzymują godny zaufania przekład.
 6. Gotowe tłumaczenie zachowuje układ graficzny oryginalnego tekstu i jest dostarczane we wskazanym przez Klienta formacie.

Zaufajcie Państwo wysokiej jakości naszych usług - dokumenty do bezpłatnej, niezobowiązującej wyceny tłumaczenia mogą Państwo przesłać mailem na adres biuro@js-tlumaczenia.pl lub skorzystać z formularza wyceny widocznego po prawej stronie. Niezwłocznie się z Państwem skontaktujemy!

Jeśli mają Państwo pytania, chętnie na nie odpowiemy - prosimy dzwonić pod numer 667 762 993, pisać na adres biuro@js-tlumaczenia.pl lub skorzystać z formularza wiadomości.

Zapraszamy!

 

X

Joanna Szajda - Tłumacz przysięgły języka niemieckiego
wpisana na listę tłumaczy przysięgłych prowadzoną
przez Ministra Sprawiedliwości pod numerem TP/167/14
Regulamin

Wykonało avangardo.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
Darmowa wycena tłumaczenia

Wprowadź imię i nazwisko

Wprowadź poprawny e-mail

CONTACT_ALERT_TYPE1

CONTACT_ALERT_termin

Wprowadź treść wiadomości

Załącz plik w odpowiednim formacie (niedozwolone są HTML, PHP i pliki powyżej 10MB)

Wyślij plikPrzeglądaj

* - pola obowiązkowe

Wyślij formularz